„Má dlaň je bezmezná jako moře věčné, tak láska hluboká. Čím víc ti dávám, tím víc získávám - pro oba nekonečně.”
Romeo a Julie

Mé šperky vznikají z potřeby tvořit něco jinak.

Lenka Kerlická

Kolekce NOVUS pro mě představuje novou etapu v mém šperkařském přístupu. Poprvé jsem se rozhodla pracovat s naprosto rovnými obroučkami, jejich rovnost a symetrii jsem rozbila organickými liniemi ze 14k zlata a doplnila je přírodními diamanty.

Lenka Kerlická

Novinky v našem ateliéru

Malá ukázka šperků z 27JEWELRY dílny, které si získaly vaše srdce. Právě tyto prsteny jsou vámi nejoblíbenější a máme na ně od vás úžasné ohlasy.

Více produktů

Její šperky ztělesňují život, pohyb a zhmotňují vaše neopakovatelné chvíle. Při tvorbě zachovává svůj styl a chápe vaše potřeby.

27JEWELRY

Za značkou 27JEWELRY stojí mladá česká designérka a zlatnice Lenka Kerlická. Po vystudování Střední průmyslové školy grafické a Univerzity Karlovy, oboru učitelství prvního stupně se Lenka stále hledala. Touha tvořit a být svým pánem ji hnala vpřed a nenechávala ustrnout. Začala objevovat svět šperku a následně se rozhodla pro studium zlatnictví klenotnictví, které ji otevřelo bránu do nového světa. Na své cestě za šperkem zjistila, že její rod patřil k jednomu z nejvýznamnějších, pražských zlatnických rodů a že změna povolání nebyla rozmarem. Teď ví, že zručnost, kterou dovedla k dokonalosti je dar jejich předků.

Celý příběh
Šperky s otiskem

Otiskněte si vaše blízké a zaznamenejte tak prchavý okamžik do šperku, který můžete mít stále u sebe.

Dozvědět se více

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.