27. 12. 2021

AUKCE pro dobrou věc

Doufám, že jste prožili kouzelný Štědrý den se svými nejbližšími a že si užíváte klidu a pohody. Jelikož je tento zázračný čas plný radosti a bohatý na dary, rozhodla jsem se spojit s neziskovou organizací We Care a podarovat ve spolupráci s vámi minimálně 29 dětí ze sirotčince Fonelisco na celý rok a to školným pro první stupeň.

Vyhlašuji AUKCI k unikátnímu prstenu, který jsem navrhla a vyrobila pro podporu vzdělání minimálně 29 dětí.

Každému, kdo se do aukce zapojí, ze srdce děkuji! 

Darovaná částka vyšplhala do výše 111.111Kč. Děkujeme!!!

Akvamarín je kamenem dávných mořských bohyní a je symbolem odvahy, naděje a lásky a proto jsem se právě jej rozhodla zasadit do 14k zlata a vytvořit tak tento unikátní prsten. Veškerý výtěžek z této aukce půjde přímo dětem do sirotčince Fonelisco a zajistí tak školné na prvním stupni minimálně 29 dětem. 

Dohromady je v sirotčinci 43 dětí na prvním stupni. Školné pro všechny děti stojí 73.700 Kč na rok a já pevně doufám, že jim společně umožníme se vzdělávat.

JAK SE ZAPOJIT:
Vyvolávací cena prstenu je symbolických 50.000 Kč. Prostřednictvím emailu info@27jewelry.com můžete až do 31.12.2021 do 23:59 posílat své návrhy ceny, které pro tento účel darujete. Prsten bude následně předán samotnou designérkou Lenkou Kerlickou a majitel prstenu bude dostane veškeré informace o použití financí v sirotčinci.

Informace o prstenu: 
Materiál: 14k (585/1000), žluté zlato
Kámen: Akvamarín
Velikost kamene: 16,2 x 8,7 mm
Váha šperku: 7,96 g
Velikost prstenu: 53 (dá se následně na míru upravit)

Organizace WeCare

We Care je nezisková organizace, která od roku 2013 podporuje sirotčinec Fonelisco v tanzanské Mwanze. Spoluzaložili ji Viktor, Nora a Patrik Jelínkovi. Cílem je motivovat okolí, aby používalo svůj talent a prostředky k pomoci těm, kteří to potřebují. Foneliscu chtějí dopomoci, aby se postupně osamostatnil a vytvořil stabilní zázemí pro děti i své zaměstnance.

Dětský domov Fonelisco

Fonelisco je dětský domov pro sirotky a děti z ulice, který založil Joseph Mabinga v roce 1997. Momentálně je Fonelisco domovem pro 84 dětí, o které se stará vedle Josepha dalších 9 zaměstnanců. Děti díky podpoře We Care a dalším organizacím mají pokryty základní potřeby jako je střechu nad hlavou, jídlo, vzdělání, oděv nebo základní zdravotní pojištění. V neposlední řadě jsou děti zahrnuty láskou a přijetím od zaměstnanců a dobrovolníků, kteří se rozhodnou přijet podpořit sirotčinec na místo.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.