Milí zákazníci,
náš butik 27JEWELRY je dočasně uzavřený, ale výroba je u nás stále v provozu a přijímáme Vaše objednávky, protože Vánoce jsou za dveřmi a ruční výroba potřebuje svůj čas. Nakupovat však také můžete z bezpečí domova přes náš eshop, pokud byste potřebovali poradit, je možné vybrat šperk i na dálku pomocí Facetime a nebo Whatsapp. U hovoru vám detailně šperky ukážeme pomocí videa. Zavolejte nám pro víc informací na tel. +420 775 442 727. Těšíme se na vás a přejeme hlavně zdraví. Tým 27JEWELRY
Abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší služby, používáme soubory cookies.
Zavřít Informace & Nastavení

„Má dlaň je bezmezná jako moře věčné, tak láska hluboká. Čím víc ti dávám, tím víc získávám - pro oba nekonečně.”
Romeo a Julie

Mé šperky vznikají z potřeby tvořit něco jinak.

Její šperky ztělesňují život, pohyb a zhmotňují vaše neopakovatelné chvíle. Při tvorbě zachovává svůj styl a chápe vaše potřeby.

27JEWELRY

Za značkou 27JEWELRY stojí mladá česká designérka a zlatnice Lenka Kerlická. Po vystudování Střední průmyslové školy grafické a Univerzity Karlovy, oboru učitelství prvního stupně se Lenka stále hledala. Touha tvořit a být svým pánem ji hnala vpřed a nenechávala ustrnout. Začala objevovat svět šperku a následně se rozhodla pro studium zlatnictví klenotnictví, které ji otevřelo bránu do nového světa. Na své cestě za šperkem zjistila, že její rod patřil k jednomu z nejvýznamnějších, pražských zlatnických rodů a že změna povolání nebyla rozmarem. Teď ví, že zručnost, kterou dovedla k dokonalosti je dar jejich předků.

Celý příběh

Oblíbené šperky

Malá ukázka šperků z 27JEWELRY dílny, které si získaly vaše srdce. Právě tyto prsteny jsou vámi nejoblíbenější a máme na ně od vás úžasné ohlasy.

Více produktů
Šperky s otiskem

Otiskněte si vaše blízké a zaznamenejte tak prchavý okamžik do šperku, který můžete mít stále u sebe.

Dozvědět se více
Lenka Kerlická

„Inspirací pro mou poslední kolekci jsou životní cesty. Někdy máme sil na rozdávání a někdy potřebujeme pomoct zvednout. Šperky vyjadřují různá období našich životů, která jsou naprosto přirozenou součástí a posouvají nás vpřed.“

Lenka Kerlická