15. 3. 2021

Jak vybrat dárek pro nevěstu

Dárek pro něvěstu, který udělá radost a bude se dědit z generace na generaci.

Svatba je nepochybně dnem, na který se těší každá žena. Jedná se o výjimečnou příležitost darovat budoucí nevěstě nádherný šperk, který podtrhne její půvab ve svatební den a následně se stane trvalou připomínkou. Šperky s takto vysokou osobní hodnotou se pak mnohokrát dědí z generace na generaci.

Darovat je rozhodně nemusí pouze snoubenec, šperky jsou nyní čím dál tím oblíbenějším dárkem také od rodičů nevěsty, sourozenců nebo kamarádek, které mohou společný dárek předat na nevěstině rozlučce se svobodou.

NÁUŠNICE

Naše něžné náušnice se skvěle párují s ostatními šperky z portfolia a svým subtilním provedením podpoří nevěstinu přirozenou krásu bez ohledu na to, jaký typ šatů nebo účesu si pro svůj výjimečný den zvolí. Při výběru pak není nutné limitovat se pouze na šperky ze stejné kolekce, ale lze je libovolně kombinovat.

To také platí pro volbu kamenů, přestože pro tak vzácnou a neopakovatelnou událost stále zůstává nejoblíbenější nádherně třpytivý diamant. Pro svou odolnost je považován za symbol věčné lásky, harmonie a životního závazku. 

Cluster Mini
Diamond Branch Simple

Perlové náušnice

Krásu svatebních šatů mohou podtrhnout i přírodní perly z kolekce Birth. Každá perla totiž má svou vlastní unikátní barvu a lesk, své majitelce tak dodává pocit výjimečnosti. Darované perly také mají obdarované přinést štěstí. Pokud vás zajímá více o perlách a jejich historie, podívejte na náš článek, kde se můžete pokochat i svatebními šaty královny Alžběty II., která měla svatební šaty pošité právě perlami.

Svatební perlové náušnice

Zapínání náušnic

Všechny náušnice jsou svým provedením ideální pro celodenní nošení. Aby se nevěsta cítila po celý svatební den perfektně jistá, že šperky neztratí ani během večerního tance, doporučujeme zvolit bezpečné zapínání typu puzeta nebo balónek, pro visací náušnice pak typ patent.

NÁHRDELNÍK

Nedílnou součástí svatebních šperků je také náhrdelník. Nejoblíbenější mezi nevěstami jsou minimalistické šperky z kolekce Cluster nebo náhrdelník z luxusní kolekce Drops of Sparkle. Drobné, ručně vsazené přírodní diamanty na první pohled zaujmou, nestrhnou však veškerou pozornost. Náhrdelníky jsou lehké a velice příjemné, nízké ukotvení kamenů nijak nepřekáží a nezachytává se do látky, což je častá obava při zápůjčce šatů ze svatebního salónu. 

Diamond Cluster 10
Two Together
Tiny Diamond Line

Symbol propojení

Pokud se svatba ponese v minimalistickém, moderním duchu, nevěstu určitě potěší decentní náhrdelník Two Together, jako symbol propojení vašich společných cest v jednu.

Náhrdelník, která nemá nikdo jiný

Kromě šperků z několika autorských kolekcí Lenky Kerlické je také možné objednat si unikátní design na zakázku. Darujete pak opravdu jedinečný šperk, který ještě více umocní váš nový životní krok. Do náhrdelníku můžete zasadit například symbolický počet kamenů, které pro vás a snoubenku představuje počet společných let.

Veškeré dotazy ke šperkům na míru vám pak velice rádi zodpovíme na emailu info@27jewelry.com nebo na telefonním čísle 775 442 727.

S délkou šperku vám v našem butiku na pražském Újezdu rádi poradíme a v případě potřeby upravíme na míru.

NÁRAMEK

Velice často obdarovávají nevěstu také její nejbližší kamarádky v duchu tradice něco nového, starého, půjčeného a modrého. V 27JEWELRY jsme proto vytvořili náramek Něco modrého s přírodními, blankytně modrými chalcedony, které posilují mezilidské vztahy, přináší radost a štěstí. Ideálně se tak hodí jako talisman pro dlouhý a spokojený manželský život. Nádherné jsou také náramky s přírodními diamanty z kolekce Cluster.

Moonstone cluster delicate

Single precious flower
“Něco modrého”

Pokud chcete šperku dodat ještě větší osobní hodnotu, je také možné vytvořit náramek na míru s otisky prstů kamarádek, svědků, ženicha či rodičů a prarodičů. Nevěsta tak bude mít ty nejmilejší stále u sebe. Náramek lze později doplňovat i o další otisky, třeba prstů dětí (první otisk doporučujeme udělat cca ve 4 měsících věku dítěte). S otisky lze navíc vytvářet nejrůznější kompozice v kombinaci s drahými kameny.

Překvapení v jeden výjimečný svatební den

Krásný a dojemný příběh se stal na svatbě Renči ze studia YesYes, kdy pro svoje nejlepší kamarádky přichystala překvapení v podobě zlatých náramků se srdíčkem a holky pro ni jako dárek měly přichystané náramek s otisky prstů. Ani jedna strana ale netušila, co ta druhá chystá, takže dojemné předání náramků a fotky plné smíchu byl zážitek, na který se bude vždy s lásku vzpomínat. Nevěsta Renča si pak nechala oba náramky spojit do jednoho. Za krásné zachycení děkujeme fotografce Barboře Bistiak.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.