28. 2. 2021

Jak vybrat ten pravý zásnubní prsten?

Nesmírně si vážíme důvěry, kterou do nás vkládáte při tvorbě šperků připomínající důležité rozhodnutí vkročit do dalšího období vaší společné cesty. Každý prsten z naší dílny je originál a vzniká s citlivou péčí ručně, aby co nejlépe vystihl jedinečnost každého páru a jejich příběhu. 

Výběru toho správného zásnubního prstenu není nutné se jakkoliv obávat, budete-li šperk volit s ohledem na vaši partnerku a její životní styl. Mějte pouze na paměti, že standardní výroba prstenu trvá v rozmezí 4 – 6 týdnů. Pokud byste ovšem potřebovali prsten dříve, uděláme v rámci naší expresní služby maximum, abychom výrobu stihli do konkrétního data.

1. DESIGN PRSTENU

V případě, že jste spolu ještě o konkrétním typu šperku nehovořili, nevadí. Jaký zásnubní prsten vybrat vám v mnohém napoví životní styl partnerky, který určitě znáte lépe, než kdokoliv jiný. Poradit také mohou kamarádky nebo rodina. 
Ať už zvolíte prsten se solitérním kamenem, shlukem kamenů či s organickými liniemi, kolekce Cluster, Cluster Hue nebo Paths představují ideální šperky pro každodenní nošení. Nízké zasazení kamenů nijak nepřekáží a je velice příjemné. I ty, které dosud šperky běžně nenosily, svůj zásnubní prsten od 27JEWELRY milují.

Nebojte se proto zvážit i výraznější modely. Všechny naše prsteny se také perfektně hodí pro spárování s prstenem snubním, což mají ženy velmi rády, a naše organické tvarování umožňuje precizní spojení.

2. TVORBA NA MÍRU

Kromě zásnubních prstenů z několika autorských kolekcí Lenky Kerlické je také možné objednat ruční výrobu šperku na zakázku. Darujete tak opravdu jedinečný designový kousek, který ještě více umocní váš nový životní krok.

Ať už máte více či méně konkrétní představu o podobě zásnubního prstenu, moc rádi se s vámi o vašem přání nezávazně pobavíme a zodpovíme veškeré dotazy na emailu info@27jewelry.com nebo na telefonním čísle 775 442 727. 

Pamatujte pouze, že doba výroby odpovídá technické náročnosti a dostupnosti použitých kamenů.

3. VÝBĚR KAMENE

V našem portfoliu můžete vybírat z široké nabídky drahých kamenů. Diamanty jsou se zásnubními prsteny spojovány nejčastěji, stále populárnější jsou i prsteny s černými diamanty či polodrahokamy kombinovanými do působivých variací. O významu a pozitivních účincích kamenů, se kterými rádi pracujeme, jsme se rozepsali ve speciální blogové rubrice

Často se také setkáte s možností volit mezi diamantem a měsíčním kamenem. Ve 27JEWELRY milujeme oba kameny. 

Do zásnubních prstenů, které jsou určeny k dennímu nošení doporučujeme hlavně nádherně třpytivý diamant, který není tolik náročný na údržbu a je také méně náchylný k poškození. 

Počet kamenů můžete určit symbolicky, například číslem, které pro vás a snoubenku něco znamená. Může to být počet let, jak dlouho jste dohromady nebo například číslo dne nebo měsíce, které je pro vás něčím významné.

4. VOLBA MATERIÁLU

Půvab šperku také spočívá ve volbě barvy materiálu. V našem portfoliu můžete vybírat ze 4 variant: 


Bílé zlato je pokryté vrstvou drahého kovu rhodia, která bílou zvýrazní.
Bílé zlato natural je s nádechem do jemně béžového odstínu, který působí velmi přirozeně.
Žluté zlato je klasická, příjemná barva žlutého zlata.
Růžové zlato je velmi přirozený odstín jemné růžové.


Všechna zlata jsou ve kvalitě 14k 585/1000. Na zakázku je možné šperk vyrobit z platiny či 18k zlata. O možnostech vlastního materiálu jsme se pro vás rozepsali v následujícím příspěvku.

5. VELIKOST PRSTENU

V případě, že nemáte možnost zjistit přesnou velikost prstenu pomocí měřících kroužků, připravili jsme pro vás tisknutelné pdf, které vám snadno napoví. Nezoufejte, pokud žádný prsten k přeměření nemáte k dispozici. Rádi vám pomůžeme odhadnout například z fotky, když víme alespoň zhruba výšku a váhu. První úprava na přesnou míru je samozřejmý servis z naší strany.

6. STÁLE VÁHÁTE?

Víte, že 27JEWELRY je správná volba, ale stále si nejste jisti? Obraťte se na nás, v našem butiku na pražském Újezdu vám s čímkoliv rádi poradíme. Ukážeme vám výběr těch nejoblíbenějších zásnubních prstenů a doporučíme, který bude pro vaši partnerku ten pravý. Můžete s sebou přivést také kohokoliv dalšího, kdo by vám s výběrem mohl pomoci. Objednat se můžete přes následující objednávkový formulář.

MILUJEME VAŠE PŘÍBĚHY Z CELÉHO SVĚTA, KTERÉ S NÁMI SDÍLÍTE

Moc si vážíme, že naše prsteny jsou u tak důležitého životního kroku a dělají vám radost každý den. Moc děkujeme za sdílení a gratulujeme Alexis, Monice, Denise, Martině, Anet, Honzovi a jeho snoubence.

Pokud byste se s námi chtěli podělit o příběh, na našem webu najdete sekci “Příběhy”, která slouží pro uchování jedinečných příběhů šperků z naší dílny. Budeme vděční, když se s námi o ten váš příběh podělíte a uděláte tak radost všem v týmu a inspirujete tím i ostatní. Často se všichni nad příběhy a nápady, jak pánové zasnoubení vymyslí, dojímáme. Děkujeme všem a těšíme se na další čtení zajímavých příběhů.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.