23. 4. 2021

Lenka Kerlická

Jak může vypadat člověk dobře i v teplákové soupravě? Třeba tak, že ji doplní krásnými šperky jako Lenka Kerlická. Lenka v rozhovoru prozradila, v čem se cítí pohodlně a zároveň hezky, co se během posledního roku naučila nebo na co se těší. Jak to máte vy? V čem jste strávili většinu lockdownu? 

Chodíš doma v teplácích?

Ano, skoro pořád. Mám ráda tepláky, nebo volné látkové kalhoty, košile atp. Chci se doma cítit pohodlně a zároveň hezky.

Jak si nejlépe odpočineš po náročném dni? 

I po náročném dni si odpočinu hrou s mým synem. Je krásné, jak to má příroda zařízené 🙂 Ta jeho energie mě vždycky vzkřísí.

Co Ti udělá radost po dni pod psa? 

Čaj a oblíbená sušenka. Nebo teplá sprcha. Nebo když mi někdo uvaří, to je asi vlastně to nejlepší.

Sundaváš si šperky na vaření nebo jinou práci doma? 

Vůbec. Neměla bych to moc propagovat, ale myslím, že šperk by měl být pohodlný natolik, abych ho nemusela sundavat. Sundavám jen šperky perlové, ale ty si beru jen příležitostně, tak je mi to vlastně přirozené.

Máš nějaký vlastní rituál? 

Miluji vůně, ale nemám žádný rituál, který bych dělala pravidelně. Spíš náhodně, nebo když se potřebuji vyladit. 

Co tě naučil poslední rok?

První co mě napadá, je učení se od mého syna. Od toho se učím každý den. Nejvíc sama o sobě 🙂 Zkouší moje hranice a ukazuje mi nové cesty, jak vnímat určité situace. Někdy je to pěkná fuška.

Na co se těšíš? 

Těším se na jaro ve vzduchu. Na teplo a taky na nové projekty, na kterých už dlouho pracuji. A na moře. To se těším hodně.

Co děláš, když jsi doma sama?

Většinou pracuji. Ale dávám si, alespoň občas, časovou stopku – večer už je jen pro mě a mojí hlavu. Ráda totiž vizualizuji a sním.

Co ráda vaříš?

No, kdo mě zná, tak ví, že kdybych nemusela vařit, tak jsem vyhrála 🙂 Strašně mě nebaví nad jídlem přemýšlet. Co budu vařit a tak podobně. Dělám většinou jednoduchá lehká jídla. Ale splnila jsem si sen a koupila si gril, tak na to se těším moc! Myslím, že letos jsem byla první člověk, který griloval už pomalu v únoru.

Jaké máš ráda knížky?

Baví mě vizuálno. Inspirativní knihy s krásnými fotkami. Otáčení velkých listů je pro mě zážitek. Žádný online to nenahradí.

Jakou používáš kosmetiku?

Mám hodně citlivou pleť, takže si vybírám jen tu nejjemnější, přírodní kosmetiku. Používám jen malinko produktů. Připadá mi, že stále hledám to pravé, nemám žádný nejoblíbenější produkt, bez kterého bych nemohla být. Zatím.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.