Smolotely

Z vesmírných zásnub do tropické svatby

Žeňa a Honza

Po našich vesmírných zásnubách jsme plánovali svatbu na 21.března 2020, tu jsme museli bohužel posunout, ale čekání se vyplatilo.
Dne 9.září 2020 jsme si řekli své “ANO” na prosluněné zahradě krásného penzionu Smolotel obklopeni těmi nejbližšími.
Svatba se nesla v tropickém stylu, takže jsme si dovezli vypůjčené palmy, stoly zdobila tropická květinová výzdoba spolu s ananasy, při servírovaných chodech nám hrála podkresová havajská hudba a náš lehký vanilkový dort se nesl v tropických barvách a mangové omáčce, ostatně o dortu nám hosti básní dodnes. 🙂
Byl to jeden z těch dnů, na který si vzpomenete a vykouzlí se vám úsměv na rtech.
Všechno bylo perfektní-počasí, obřad, jídlo, pití, atmosféra, svatební tanec na překrásný waltz od Anthony Hopkinse, netradiční svatební hry i tradiční krájení dortu. Je to jeden z těch dnů, který si přejete prožít zas a znovu, ale zároveň chcete, aby zůstal výjimečný tím, že jste ho prožili jen jednou a naplno.
Jako vzpomínku máme plno fotografií, svatební šaty i oblek, ale hlavně prsteny od slečny Kerlické, které nám zdobí ruce každý den, a díky kterým se během dne usmíváme, protože při pohledu na ně se vždy na chvíli vrátíme do devátého září na den, kdy jsme udělali další překrásný společný krok.
Děkujeme celému týmu 27JEWELRY za jejich perfektní a rychlý servis, vstřícnost a opravdu osobní přístup.
Moc se těšíme, až se k vám opět vrátíme.
S láskou,
Žeňa a Honza Březinovi

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.