Jezero Loch An Eilein, Skotsko

Žádost o ruku u pohádkového jezera ve Skotsku

Klára Habáňová a Přemysl Habáň

Manžel mě požádal o ruku na naší dovolené na skotské Vysočině. Bylo to velké překvapení, které jsem málem odhalila. V půjčovně aut mu nefungovala zadaná kreditní karta, protože limit byl překročený. Nakonec mi důvod překročení limitu nějak zdůvodnil a já to vzala, protože jsem byla celá rozptýlená novými vjemy ve Skotsku.

Dovolené předcházelo ještě další drama, když do nás ještě v Čechách v pražském tunelu Blanka narazil kamion. Vezli jsme zrovna psa na hlídání k ségře před dovolenou. Najednou se přiřítil kamion, který naše auto údajně neviděl. Kvůli tomu měl manžel řešení ještě pár dní na dovolené a s autem nám pomáhali jeho rodiče na dálku. Při nehodě se nám naštěstí nic nestalo, a tak jsme mohli klidně odletět.

Dovolenou jsme si krásně užívali, cestovali z místa na místo, jak píšu v dalším článku. Jediná vada na kráse byla, že manžel asi ze stresu s autem a plánováním překvapení, dostal teploty. Ale neúnavně se mnou objížděl všechny památky, jen jsme nebyli pryč celý den a odpoledne a večer odpočíval.

Celý příběh mám na svém blogu – https://klarahabanova.cz/zadost-o-ruku/

Děkujeme za krásné šperky, máme od vás i ty snubní.

Pěkný den
Klára

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.