Slovinsko Triglav

Zásnuby a láska za dob korony :)

Marťa & Pavel

Náš příběh není nijak plný překvapení s velkých gest, ale rekla bych, že o to víc plný upřímné lásky.
Po necelých třech letech vztahu jsem byla požádána o ruku na dovolené ve Slovinsku na hoře Vogel. Jak sám manžel řekl, vzal mě na jednu z nejvyšších hor, abych mu neutekla 🙂
Překvapením pro mě bylo, že si pamatoval přesně ten prsten, který jsem mu několik měsíců zpět ukazovala, že tenhle prostě jednou budu mít. Zásnuby proběhly v jedné zákrutě s výhledem do údolí, kde jsme zrovna byli jen my a krávy. Bylo to jednoduché, ale přesně tak, jak jsem si přála. Bez velkých gest, za to s opravdovou láskou. A tak mi nezbylo, a ani jsem nechtěla, nic jiného než říct ano.
Snubní prstýnky tak byly jasná volba. Od října se začala chystat velká svatba, ale přišel nouzový stav a všechno nám zkomplikoval. Nemohli jsme si osobně jet vybrat prstýnky, nevěděli jestli svatbu úplně odložit a na kdy. Ale nakonec přišlo řešení za nás.
Už v zimě jsme se dozvěděli, že nás bude o jednoho víc, šaty mám a prstýnky šli naštěstí vyřešit on-line. Tak jsme udělali menší, rodinou svatbu a všichni jsme si ten den moc užili. A já se každý den několikrát denně koukám na tu krásu, co nosím na prsteníčku.
Moc děkujeme za krásné prsteny, které nám ten nádherný den budou připomínat napořád.

Milí zákazníci,

během státních svátku 5. a 6. července 2020 je náš butik zavřený. Užijte si volné sváteční dny a budeme se na vás těšit následující dny, kdy budeme mít otevřeno dle otevírací doby.

Tým 27JEWELRY