Slovinsko Triglav

Zásnuby a láska za dob korony :)

Marťa & Pavel

Náš příběh není nijak plný překvapení s velkých gest, ale rekla bych, že o to víc plný upřímné lásky.
Po necelých třech letech vztahu jsem byla požádána o ruku na dovolené ve Slovinsku na hoře Vogel. Jak sám manžel řekl, vzal mě na jednu z nejvyšších hor, abych mu neutekla 🙂
Překvapením pro mě bylo, že si pamatoval přesně ten prsten, který jsem mu několik měsíců zpět ukazovala, že tenhle prostě jednou budu mít. Zásnuby proběhly v jedné zákrutě s výhledem do údolí, kde jsme zrovna byli jen my a krávy. Bylo to jednoduché, ale přesně tak, jak jsem si přála. Bez velkých gest, za to s opravdovou láskou. A tak mi nezbylo, a ani jsem nechtěla, nic jiného než říct ano.
Snubní prstýnky tak byly jasná volba. Od října se začala chystat velká svatba, ale přišel nouzový stav a všechno nám zkomplikoval. Nemohli jsme si osobně jet vybrat prstýnky, nevěděli jestli svatbu úplně odložit a na kdy. Ale nakonec přišlo řešení za nás.
Už v zimě jsme se dozvěděli, že nás bude o jednoho víc, šaty mám a prstýnky šli naštěstí vyřešit on-line. Tak jsme udělali menší, rodinou svatbu a všichni jsme si ten den moc užili. A já se každý den několikrát denně koukám na tu krásu, co nosím na prsteníčku.
Moc děkujeme za krásné prsteny, které nám ten nádherný den budou připomínat napořád.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.