Na míru

Lenka Kerlická se specializuje na ruční výrobu šperku na zakázku. Dokáže pro vás vyrobit jedinečný kousek se zachováním jejího osobitého, autorského stylu.

Co znamená šperk na míru

Šperk na míru v podání 27JEWELRY je originální kousek, který nenajdete v našem portfoliu. Výchází ze stylu práce Lenky Kerlické, která pro vás design šperku vymyslí. Materiál, ze kterého můžete šperk mít je zlato žluté, bílé, růžové (14k, 18k) nebo platina.

Doba výroby

Doba výroby se většinou pohybuje kolem šesti týdnů. Může se však protáhnout na několik měsíců. Záleží na rozsáhlosti zakázky, technické náročnosti výroby a použití kamenů.

osobní schůzka / telefonát / e-mail

Kde si ujasníme vaši představu o designu šperku. V klidu probereme všechny detaily a vaše přání. Šperk a jeho zpracování Lenka Kerlická vymyslí buď přímo s vámi na schůzce, nebo vám zašle návrh pro výrobu e-mailem po pečlivém zvážení všech možností. V emailu zároveň obdržíte veškeré shrnutí, které jsme si na setkání dohodli.

Protože Lenka Kerlická tvoří šperky ručně a k jejich výrobě nepoužívá 3D tisk, nemůže vám poskytnout 3D vizualizaci. Celý design si co nejlépe vzájemně popíšete a ujasníte, případně vznikne doplňková skica. Samozřejmě také můžete říct vaši představu a nechat se výsledným šperkem překvapit. Volnou ruku miluje.

samotná výroba

Více info o ruční výrobě šperku

Převzetí šperku, jeho zkouška.

Je v našem zájmu, abyste se šperkem byli spokojeni a výborně vám seděl. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a řešíme veškeré drobnosti a detaily k vaší radosti. Šperk vám po zkoušce rádi ještě upravíme, pokud například nebude sedět velikost.

Certifikace

Na každý šperk z dílny Lenky Kerlické dostanete certifikát původu šperku a certifikát o použitých kamenech. Při práci s čirými diamanty o velikosti nad 0,3ct obdržíte ke každému kamenu mezinárodně uznávaný certifikát.

Každý šperk je řádně označen jedinečnou výrobní značkou patřící Lence Kerlické a kvalita materiálu je dle zákona ověřena značkou českého státního puncovního úřadu.

Cena

Pro orientační přehled o cenách nahlédněte do 27JEWELRY e-shopu. Šperky na míru jsou však díky technologické a časové náročnosti výroby dražší.

Před začátkem výroby zasíláme 70% zálohovou fakturu a po jejím uhrazení se pouštíme do výroby. Moc rádi se s vámi o vaší představě nezávazně pobavíme.

Tel.: 775 442 727
info@27jewelry.com

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.