6. 2. 2024

Svatební pop-up 14.2.2024

SVATEBNÍ POP-UP 27JEWELRY 14.2.2024

Jelikož víme, že není snadné se zorientovat ve všech možnostech a že svatební plánování někdy může být stresující, snažili jsme se pro vás vytvořit kurátorský výběr dodavatelů, kteří mají nejen skvělý produkt, ale také přístup. Přijďte je všechny poznat osobně k nám do pražského butiku 27JEWELRY.

KDE: 27JEWELRY, Újezd 409/19, Praha 1

KDY: 14.2.2024 od 14 do 19hod

Vstup zdarma

 

SNUBNÍ PRSTENY – 27JEWELRY

27JEWELRY česká značka ručně vyráběných šperků ze zlata a drahých kamenů zaměřující se na zakázkovou výrobu a malovýrobu šperků ze svých kolekcí. V ateliéru se pracuje výhradně se zlatem a drahými kameny. Lenka Kerlická, která si zamilovala technologii ztraceného vosku tvoří nádherné šperky s jedinečným rukopisem, ráda si vyslechne váš příběh a vyrobí neopakovatelný klenot pro vás a vaše blízké. V pražském butiku na Újezdě najdete všechny kolekce šperků včetně šperků na míru, snubních i zásnubních prstenů.

Webová stránka

Instagram

PRÉMIOVÉ ŠPERKY – LENKA KERLICKÁ

Šperkařka Lenka Kerlická představuje pod svým jménem linii luxusních zlatých autorských šperků. Pracuje s 18karátovým zlatem a drahými kameny, které jsou do šperků ručně vsazovány. Obnovuje tak tradici svého šperkařského rodu z roku 1790.

Webová stránka

Instagram

SVATEBNÍ ŠATY – SOBJE

SOBJE je živý ateliér vždy plný mírně punkové energie a kreativního nepořádku, ze kterého se rodí nejlepší nápady a přátelská a upřímná atmosféra. V neposlední řadě tu vznikají jedinečné svatební šaty podtrhující osobnost a příběh dané nevěsty.

Webová stránka

Instagram

MAKE UP – LÍČÍRNA

Líčírna Organics není jen místo, ve kterém najdete nejčistší přírodní a organické produkty v té nejvyšší kvalitě, světoznámé značky a proškolený, přátelský personál. Je to uvědomělý životní styl a čistá láska ke clean beauty. V Líčírna Organics jsou totiž přesvědčeni, že mezi čistým složením, celodenní výdrží a luxusním designem produktů nemusíte dělat kompromisy. 

Webová stránka

Instagram

PÁNSKÉ OBLEKY – THE OWNERS

Michal, Veronika a Matěj mají svůj ateliér nedaleko Pařížské ulice a svůj oblek na míru jim svěřil do rukou i nejznámější kritik krejčoviny – Francouz Hugo Jacomet. Nejenom skvělý klientský přístup a znalosti o materiálech z nich dělají ateliér, kam se na zkoušky pánského obleku budete těšit. A jak sami říkají: “V The Owners chceme nejdříve znát Váš život a teprve pak Vám ušijeme oblečení, které do něj přesně zapadne.” 

Webová stránka

Instagram

SLADKÉ – SUGAR MAMA

Na Vinohradech je jedno místo odkud nikdy neodejte s prázdnou – budete odcházet omámeni sladkou vůni a s pusou plnou neuvěřitelných chutí! Cukrářka Daška Tylčerová založila značku Sugar Mama, kde peče nejen tradiční sladké české pečivo, ale její dezerty ukrývají zajímavé kombinace, na které se stojí fronty. Její svatební dorty jsou krásné, moderní a svěží a nebojí se vytvořit unikátní dort na míru podle vašich představ.

Instagram

KVĚTINY – AVGUST FLOWERS

Neovyklé propojení textur, barev, tvarů – to je květinové studio Avgust Flowers. Snaží se vždy o vytvoření instalace, kde vynikne krása jednotlivých květin, ale zároveň aby dotvořila celkovou atmosféru vašeho velkého dne. Jejich moderní přístup k aranžím bude ozdobou každé svatby.

Instagram

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ – BOHEMIA PAPER

Bohemia Paper je česká rodinná firma plná lidí s velkým srdcem a zlatýma rukama. Ručně vyrábějí luxusní papírová blahopřání, obálky a pozvánky ke všem životním událostem. Pro náročné nabízí také řemeslný ruční tisk a výrobu na míru. Spojují tradici se současným vizuálním stylem. Věří, že psát rukou má pořád smysl.

Webová stránka

Instagram

DRINKY – VIKEZA GASTRO

Společnost Vikeza Gastro, za níž stojí Viktor Šolc a Michael Buriánek, má s nápojovým cateringem letité zkušenosti. Kompletně se postará o váš pitný režim, a to i nad rámec běžných představ. Můžete si tak nechat vytvořit koktejl na míru vaší svatbě, uspořádat řízenou degustaci pro hosty nebo servírovat welcome drink v podobě champagne tower. Spolehlivost, profesionalita, preciznost a kreativita je pro Vikeza Gastro samozřejmostí.

Webová stránka

Instagram

FOTO – HONZA MARTINEC

Honza Martinec patří mezi naše nejlepší svatební fotografy, záleží mu na osobním přístupu ke každému klientovi a jak sám říká “Mám tu nejlepší práci na světě, protože díky ní mohu zažívat a zachytit ty nejkrásnější okamžiky štěstí, lásky a často i ryzího bláznovství.”

Webová stránka

Instagram

ŽIVÁ HUDBA – PRAGUE BUSKMEN

Prague Buskmen je parta pěti profesionálních muzikantů, kteří hrají ve složení zpěv, klávesy, elektrická kytara, baskytara a bicí.

Repertoár složený z mixu českých i světových populárních hitů. Vhodným výběrem písniček vkusně dokáží doprovodit celý svatební den, počínaje ambientním, klidným prvním setem, živě zahraným romantickým prvním tancem, popovými tanečními hity pro všechny svatební hosty až po našlapanou půlnoční party.

Webová stránka

Instagram

SVATEBNÍ INSPIRACE – MILE MAGAZÍN

Mile je vaším průvodcem svatebními i jinými významnými událostmi, které si chceme zapamatovat a vzpomínat na ně s úsměvem. Seznamuje vás s originálními počiny v módě, designu, šperkařství, floristice a gastronomii, hledá zajímavá místa k pořádání obřadu či na svatební cestu. Vychází v českém a anglickém jazyce čtyřikrát ročně.

Webová stránka

Instagram

SVATEBNÍ TABULE – COU COU AGENCY

Cou Cou je spojení jídla, kreativity a neotřelého stylu. Přemýšlíte o prostření stolů jako o uměleckém díle či zážitku? Nápaditý design s vkusnými dekoracemi, pečlivě vybraným nádobím a zajímavou grafikou. Na detailech záleží! Každá událost je jedinečná a rádi ji činíme ještě speciálnější díky našemu kreativnímu přístupu, který zahrnuje naše bohaté dovednosti v aranžování jídla.

Instagram

SVATEBNÍ MÍSTO – VILA VOLMAN

Impozantní vila Volman v rozlehlém parku nad romantickou krajinou řeky Labe v Čelákovicích, 20 km na východně od Prahy, je jednou z nejkrásnějších a nejdražších rezidencí první republiky. Velkolepý areál vily je vynikající ukázkou moderního bydlení meziválečné doby, tím nejlepším z českého funkcionalismu a myšlenek Le Corbusiera. Vila má po náročné rekonstrukci zpět svůj bohatý kulturní život a je výjimečným místem pro butikové svatby.

Webová stránka

Instagram

Ve středu 14.2. se na vás všechny moc těšíme na adrese 27JEWELRY, Újezd 409/19 od 14 do 19hod.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.