9. 2. 2023

Svatební pop-up 11.2.2023

SVATEBNÍ POP-UP

Jelikož víme, že není snadné se zorientovat ve všech možnostech a že svatební plánování někdy může být stresující, snažili jsme se pro vás vytvořit kurátorský výběr dodavatelů, kteří nemají jen skvělý produkt, ale také přístup. 

 

SNUBNÍ PRSTENY – 27JEWELRY

27JEWELRY česká značka ručně vyráběných šperků ze zlata a drahých kamenů zaměřující se na zakázkovou výrobu a malovýrobu šperků ze svých kolekcí. V ateliéru se pracuje výhradně se zlatem a drahými kameny. Lenka Kerlická, která si zamilovala technologii ztraceného vosku tvoří nádherné šperky s jedinečným rukopisem, ráda si vyslechne váš příběh a vyrobí neopakovatelný klenot pro vás a vaše blízké. V pražském butiku na Újezdě najdete všechny kolekce šperků včetně šperků na míru, snubních i zásnubních prstenů.

Webová stránka

Instagram

SVATEBNÍ ŠATY – VERONIKA KOSTKOVÁ

Veronika Kostková je vystudovaná módní designérka, více než 10 let úspěšně vede vlastní ateliér a specializuje se na svatební módu a doplňky. Díky propracovaným stříhům, materiálů od kvalitních dodavatelů a precizním detailům si v ateliéru najdou svoje vysněné šaty všechny nevěsty bez ohledu na jejich věk či konfekční velikost. Je pro ni důležité, aby šaty vystihovaly vaši osobnost, styl svatby, typ postavy tak, abyste se ve svůj velký den cítili nádherně a komfortně zároveň.

Webová stránka

Instagram

SVATEBNÍ AGENTURA – IF CONCEPT

Za If Concept stojí Eva Keilwerth, která se organizaci svateb věnuje přes 15let. Dokáže zorganizovat komorní svatbu o několika lidech, ale i 3denní velkolepou svatbu pro 200 hostů. Její přátelskost a profesionalita vás bude provázet celým procesem plánování. Je pro ni důležité, aby svatební den proběhl hladce, dbá i na ten nejmenší detail a snaží se celý koncept svatby vytvořit podle vás tak, aby vás co nejvíce vystihl.

Webová stránka

Instagram

PÁNSKÉ OBLEKY – THE OWNERS

Michal, Veronika a Matěj mají svůj ateliér nedaleko Pařížské ulice a svůj oblek na míru jim svěřil do rukou i nejznámější kritik krejčoviny – Francouz Hugo Jacomet. Nejenom skvělý klientský přístup a znalosti o materiálech z nich dělají ateliér, kam se na zkoušky pánského obleku budete těšit. A jak sami říkají: “V The Owners chceme nejdříve znát Váš život a teprve pak Vám ušijeme oblečení, které do něj přesně zapadne.” 

Webová stránka

Instagram

SLADKÉ – SUGAR MAMA

Na Vinohradech je jedno místo odkud nikdy neodejte s prázdnou – budete odcházet omámeni sladkou vůni a s pusou plnou neuvěřitelných chutí! Cukrářka Daška Tylčerová založila značku Sugar Mama, kde peče nejen tradiční sladké české pečivo, ale její dezerty ukrývají zajímavé kombinace, na které se stojí fronty. Její svatební dorty jsou krásné, moderní a svěží a nebojí se vytvořit unikátní dort na míru podle vašich představ.

Instagram

KVĚTINY – AVGUST FLOWERS

Neovyklé propojení textur, barev, tvarů – to je nové květinové studio Avgust Flowers. Snaží se vždy o vytvoření instalace, kde vynikne krása jednotlivých květin, ale zároveň aby dotvořila celkovou atmosféru vašeho velkého dne. Jejich moderní přístup k aranžím bude ozdobou každé svatby.

Instagram

DJ – MICHAL KNEJP

Michal Knejp je zkušený moderátor a DJ, který svým charismem nezkazí žádnou akci. Skvěle se vám postará o ozvučení obřadu, muziky během celého dne a pak i večerní zábavy pro hosty. Ze svých zkušeností vám poradí ideální výběr hudby pro každý styl svatby, ale zároveň je otevřený vaší představě. A přeci jen, jeho i váš cíl je – party do rána!

Webová stránka

Instagram

FOTO – EVERBAY

Studio Everbay tvoří dvojice Zuzka a Martin Šlechtovi, kteří fotí různorodé svatby jak v Čechách, tak v zahraničí. Během svatebního dne se snaží být nenápadní a zachytit momenty, které se přirozeně dějí. Za svou práci získali řadu ocenění i pozvánek na mezinárodní konference a kromě focení vydali tištěný svatební plánovač.

Webová stránka

Instagram

CATERING – FOODWAY CATERING

Dokonalé propojení chutí a perfektní servis – to vždy můžete očekávat od Food Way Catering. Jejich nadšení pro práci a ochota sestavit pro vás ideální menu, o kterém budou všichni svatebčané mluvit ještě měsíce po svatbě, je nekončící. Ať už se rozhodnete pro tradiční vývar, milovanou svíčkovou nebo odpolední BBQ pro všechny svatebčany, neuděláte chybu.

Webová stránka

Instagram

DRINKY – APEROL SPRITZ

Svatba a báječné drinky neodmyslitelně patří k sobě! A neznáme moc lepších míchaných nápojů než ikonický drink ze slunné Italie – Aperol Spritz.  Skvělou nealkoholickou variantou pro svatebčany je Crodino Spritz.

Instagram

Ať se vám vaše svatba povede podle vašich představ a máte na ni nezapomenutelné vzpomínky!