5. 3. 2021

Udělejte si radost šperkem

JEN TAK. PRO RADOST.

S dárky většinou myslíme především na druhé. Někdy je ovšem hezké odměnit i sebe sama. Za něco, co se nám povedlo, za významnou událost, jako motivaci nebo naopak připomínku všeho, co jsme zvládly. Sama se to učím už několikátým rokem, blíž o tom mluvím v rozhovoru s Kristýnou Klímovou v jejím podcastu O kousek blíž. 

ODMĚNIT SAMU SEBE

Ne vždy veškeré životní okamžiky spoluprožíváme stejně jako naši nejbližší. Pomíjivé pracovní úspěchy i neúspěchy, šťastná i náročnější období, která se v nás vnitřně perou. Je správné nebýt zcela závislý na druhých a doufat, vyčkávat, až nás odmění. Přestože jsou vám nablízku a chtějí být vaší oporou, situaci nemusí nebo ani nemohou vnímat podobně. Obdarovat se takto osobním talismanem je tedy jen vaší výsadou a zásadním krokem k symbolickému uzavření. 

Ve 27JEWELRY milujeme, že máme řadu zákaznic, které se nejen nebojí nosit originální a odvážné šperky, ale také si s nimi udělat radost. Je pro nás obrovskou odměnou vidět, jak si výběr dokonalého šperku užíváte a přikládáte každé drobnosti a detailu náležitou pozornost. Věříme, že celý proces je nepochybně nezapomenutelným zážitkem, který přispívá vlastnímu sebeuvědomění, spokojenosti a štěstí. 

Je inspirující, jak dokážete vašemu šperku vtisknout ten správný význam, který společně zhmotníme v jeho designu, zvolených materiálech nebo počtem kamenů. Počet členů rodiny, dětí, sourozenců, kamarádek nebo let v práci. To vše jsou příběhy, které od vás slýcháme. 

SPLETITOST ŽIVOTA A MŮJ ŠPERK ZA OTEVŘENÍ BUTIKU 27JEWELRY

Podobně jako já jste si zamilovaly kolekci Paths, inspirovanou spletitostí a nepředvídatelností našeho směřování. V propletených symbolických kruzích spatřujete samy sebe i neoddělitelné životní cesty vašich blízkých.

Sama jsem si takový prsten věnovala při otevření nového butiku na Újezdě, kdy jsem prožívala náročné období. Cítila jsem vnitřní potřebu se odměnit právě prstenem složeného z několika cest, které se rozbíhají do všech směrů, někdy se přeruší, jinde narazí, někde naopak vznikne zcela nová, nečekaná cesta. Do těchto cest jsem následně vsadila diamant připomínající mi, že ať se v mém životě děje cokoliv, vždy mohu zářit. Vždy je na mně, jak se k dané situaci postavím.

JAK ZAZNAMENAT SYMBOLIKU ŠPERKU?

Vzrušující množství významů nacházíte také v kolekci ClusterHue, která pracuje se shlukem různě barevných přírodních kamenů.

Kontrastní nebo naopak harmonické variace vám dodávají odvahu odlišit se a vyniknout. Kameny lze také na míru kombinovat podle astrologie vašich nejmilejších a doplnit je o otisky prstů. Nosit v tak osobním šperku jejich otisky je pro mnohé  nepopsatelný pocit, který pro vás ještě umocní jeho nevyčíslitelnou hodnotu. Ve šperku je tak možné zaznamenat různá období vašich životů a postupně je doplňovat, takže se váš šperk bude vyvíjet společně s vámi. 

Jak se odměňujete vy? Plánujete se obdarovat na Mezinárodní den žen nebo při jiné příležitosti? 

Vaše Lenka 

INSPIRATIVNÍ ŽENY, KTERÉ SI NADĚLILY ŠPERK SAMY SOBĚ

  • “Jeden z mých nejcennějších šperků 🧡. Šperk ode mě pro mě. Nechala jsem si na zakázku vyrobit tenhle překrásný prstýnek s otiskem prstu manžela a Edgarka 💙💙. Věděla jsem, že ho budu chtít, už když jsem byla těhotná a viděla, že tohle úžasná Lenka z @27jewelry dělá, v zimě jsem si ho k ní jela objednat a teď ho už nesundavám z ruky. Je to můj talisman 🙌🏻👪. .” Děkujeme mockrát, Ejvifreedom
  • Variace prstenu Two Branches s oválnými safíry a měsíčním kamenem. 🙌🏻 už je doma 🙌🏻 a zase si ho slečna nadělila sobě 👏🏻❤️”
  • “Dnes jsem se rozloučila se svou láskou – prstenem, který měl 27,27g. Zrovna nedávno jsem si říkala, jaký bude jeho příběh a co vlastně znamená… jsem nejvíc šťastná, že se jeho majitelkou stala má úžasná klientka a že si ho nadělila za dceru 💫🙏🏻”
  • Láska k vltavínu přivedla naši zákaznici k výrobě náramku na míru právě s tímto kamenem v obdélníkovém brusu a jako dárek ke svým narozeninám si darovala náramek z růžového zlata s otisky prstů svých rodičů a snoubence.

Buďme přátelé

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.